Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum Diest
Diest
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Perron-3
Rosmalen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Flint
Amersfoort
De Speeldoos
Vught
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Palethe
Overpelt
C.C. Deurne
Deurne
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Veste
Delft
zaterdag 06 mei 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 07 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 08 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 mei 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
woensdag 10 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
donderdag 11 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 12 mei 2017
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
zaterdag 13 mei 2017
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft