Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Hofman
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Mythe
Goes
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Figi Theater
Zeist
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Podium Bloos
Breda
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Domijnen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
AINSI
Maastricht
De Domijnen
Sittard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
20:00
Theater Sneek
Sneek
Chassé Theater
Breda
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Markant Uden
Uden
20:15
Dok6
Panningen
De Maaspoort
Venlo
dinsdag 16 april 2019
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
woensdag 17 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 18 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo