Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Figi Theater
Zeist
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium 't Beest
Goes
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Overasselt Theater
Overasselt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
donderdag 15 december 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 16 december 2016
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Stoep, Spijkenisse
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Bussel, Oosterhout
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 17 december 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag