Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
De Velinx
Tongeren
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Figi Theater
Zeist
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. De Mol
Lier
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C-Mine
Genk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 21 april 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 22 april 2017
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
zondag 23 april 2017
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 april 2017
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 25 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 26 april 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 27 april 2017
William Boeva - Reset
C.C. De Mol, Lier
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 28 april 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen