Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Wilminktheater
Enschede
Ahoy
Rotterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ins Blau
Leiden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Prinsenhof
Best
23:00
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. 't Vondel
Halle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Prinsenhof
Best
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
zaterdag 19 mei 2018
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 20 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 21 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 22 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
woensdag 23 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 25 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 26 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 27 mei 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag