Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
00:00
De Speeldoos
Vught
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Schakel
Gilze
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
van Beresteyn
Veendam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meenthe
Steenwijk
zaterdag 06 april 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
zondag 07 april 2019
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
maandag 08 april 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 10 april 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Rietveld Theater, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Flint, Amersfoort
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk