Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:30
Jopenkerk
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Munttheater
Weert
Theater Walhalla
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Dialoog
Ermelo
Wilminktheater
Enschede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
CulturA & Zo
Nootdorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
City Theater
Schijndel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
zondag 08 oktober 2017
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 11 oktober 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 12 oktober 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 13 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 14 oktober 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 15 oktober 2017
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 oktober 2017
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 17 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 18 oktober 2017
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Zonder verdoving
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 19 oktober 2017
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum