Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Mechelen
Mechelen
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hof in Salland
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Velinx
Tongeren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Bacchus
Aalsmeer
donderdag 11 februari 2016
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 12 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 13 februari 2016
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer