Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 14 maart 2019
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 15 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 16 maart 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda