Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Musketon
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater Sneek
Sneek
Theater De Kolk
Assen
20:00
Koningshof
Maassluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Musis
Arnhem
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Musis
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Mechelen
Mechelen
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
vrijdag 05 februari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater aan de Schie, Schiedam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Theater De Musketon, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - JABROER
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Cirkel, Heemskerk
Trio Giphart / Chabot
Theater Sneek, Sneek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Koningshof, Maassluis
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
20:30
André Manuel
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Fulcotheater, IJsselstein
zaterdag 06 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Aan de Slinger, Houten
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 07 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 08 februari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 09 februari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 10 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Meerpaal, Dronten
donderdag 11 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel