Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maagd
Bergen op Zoom
Singer Theater
Laren
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Kulturhus Holten
Holten
De Reggehof
Goor
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Skâns
Gorredijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Witte Theater
IJmuiden
Luctor et Emergo
Rilland
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
donderdag 24 november 2016
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 25 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 26 november 2016
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis