Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Stenge
Heinkenszand
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hof in Salland
Raalte
zaterdag 28 januari 2017
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 29 januari 2017
Marco Lopes - Saudade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 30 januari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
dinsdag 31 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
woensdag 01 februari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 02 februari 2017
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte