Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
De Muze
Noordwijk
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Trefpunt
Warmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
dinsdag 24 april 2018
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
woensdag 25 april 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
donderdag 26 april 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
zondag 29 april 2018
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 april 2018
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 mei 2018
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem