Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Luxor Live
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Nut Departement Makkum
Makkum
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Skâns
Gorredijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Holstohus
Olst
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 22 januari 2015
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Meerpaal, Dronten
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mich Walschaerts
Diligentia, Den Haag
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater De Veste, Delft
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Luxor Live, Arnhem
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 23 januari 2015
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Speeldoos, Vught
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
van Beresteyn, Veendam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Meulvliet, Tholen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Hoftheater, Raalte
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Nut Departement Makkum, Makkum
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Brainpower / Jörgen Raymann
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon | Sluimer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Skâns, Gorredijk
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
Diligentia, Den Haag
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Cabaretteketet
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Max van den Burg - Amok
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
De Nieuwe Kolk, Assen
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 24 januari 2015
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agnietenhof, Tiel
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Oeloek - Prille Roest
Holstohus, Olst
20:00
Piepschuim - Recept
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Muze, Noordwijk
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cabaretteketet
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Diligentia, Den Haag
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel