Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
donderdag 30 maart 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marco Lopes - Saudade
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 31 maart 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 01 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam