Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
P3
Purmerend
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Singer Theater
Laren
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
20:15
Veluvine
Nunspeet
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Reggehof
Goor
De Spil
Roeselare
De Weijer
Boxmeer
zaterdag 14 april 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 15 april 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 16 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
dinsdag 17 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 18 april 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
donderdag 19 april 2018
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 20 april 2018
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer