Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vorstin
Hilversum
22:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Lux
Nijmegen
zaterdag 09 mei 2015
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater De Omval, Diemen
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Musis, Arnhem
20:00
Anuar - Integer
Posttheater, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Murth Mossel | Louter Liefde (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Flint, Amersfoort
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 10 mei 2015
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 11 mei 2015
20:00
Guido Weijers
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 12 mei 2015
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schuur, Haarlem
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 13 mei 2015
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Schudden - Perrongeluk
Leidse Schouwburg, Leiden
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Parktheater, Eindhoven
Buitenstaanders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Posttheater, Arnhem
21:30
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 14 mei 2015
20:30
Comedy Inc.
Café De Swartesteegh, Leusden
20:30
Micha Wertheim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Flint, Amersfoort
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 mei 2015
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
van Beresteyn, Veendam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Markant Uden, Uden
20:00
Oeloek - Prille Roest
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Het Park, Hoorn
Buitenstaanders
Vorstin, Hilversum
22:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De grote improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Wilminktheater, Enschede
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Posttheater, Arnhem
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Roué Verveer | FF wat anders (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
M-Lab, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 mei 2015
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Speeldoos, Vught
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabaretteketet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Markant Uden, Uden
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Lux, Nijmegen