Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Almere
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Dok6
Panningen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Chassé Theater
Breda
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Spant!
Bussum
dinsdag 31 januari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 01 februari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
donderdag 02 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
vrijdag 03 februari 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Muze, Noordwijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum