Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schuur
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
19:30
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Cultuurcentrum Asse
Asse
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Veluvine
Nunspeet
dinsdag 21 maart 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Schuur, Haarlem
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 maart 2017
René van Meurs - Even goede vrienden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
George van Houts - Kom Plot
Het Veur Theater, Leidschendam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
André Manuel - De Onzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Enge Buren - Ruk!
De Domijnen, Sittard
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 23 maart 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Orpheus, Apeldoorn
20:30
George van Houts - Kom Plot
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Chassé Theater, Breda
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de Lach
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
William Boeva - Reset
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Klooster, Woerden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 24 maart 2017
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom
Flint, Amersfoort
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Asse, Asse
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
BREStheater, Brielle
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Spant!, Bussum
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet