Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Schakel
Waregem
Pook
Oostknollendam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Idea
Soest
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Het Trefpunt
Warmond
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Werf
Aalst
Flint
Amersfoort
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Posttheater
Arnhem
Hof in Salland
Raalte
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Taverne
Bergen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Willem
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 23 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 24 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
zondag 25 september 2016
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
maandag 26 september 2016
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
dinsdag 27 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 28 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 29 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
vrijdag 30 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein