Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Flint
Amersfoort
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Klooster
Woerden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Het Kielzog
Hoogezand
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Concordia
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Perron-3
Rosmalen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Haastrecht
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Noorderkerk
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. Stroud
Putten
De Weijer
Boxmeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
De Reggehof
Goor
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Klameare
Workum
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:30
De Boodschap
Rijen
woensdag 04 april 2018
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
donderdag 05 april 2018
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 06 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 07 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen