Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:15
De Haestinge
Sint Maartensdijk
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Weijer
Boxmeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Lichtfabriek
Haarlem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Prinsenhof
Best
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Agora Theater Druten
Druten
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
zaterdag 25 oktober 2014
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Crown theater, Aalsmeer
20:15
Improcabaret
De Haestinge, Sint Maartensdijk
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Urbanus Zelf!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Schakel, Gilze
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Weijer, Boxmeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Hoftheater, Raalte
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Droog Brood speelt Toppers in de Mist – het beste uit 12½ jaar Droog B
Lichtfabriek, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (2e seizoen) | Rein Mulder, Benny van
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Munttheater, Weert
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 26 oktober 2014
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Agora Theater Druten, Druten
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
maandag 27 oktober 2014
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 oktober 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Markant Uden, Uden
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Cameretten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 29 oktober 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Deng boy l Familietrekjes (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:15
NUHR - Back to basic
Musis, Arnhem
20:30
Eric Koller - Blijft thuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Improcabaret
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Comedy Cloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 30 oktober 2014
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Chassé Theater, Breda
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Cultura, Ede
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Speeldoos, Vught
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Flint, Amersfoort
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Het Klooster, Nuenen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Markant Uden, Uden
20:30
Thijs van Domburg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Joke Bruijs & Gerard Cox - Alles went behalve een vent
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Max van den Burg - Amok
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 31 oktober 2014
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
BREStheater, Brielle
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Micha Wertheim
De Weijer, Boxmeer
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Gryphus, Vierlingsbeek