Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Martinuskerk
Hempens
Martiniplaza
Groningen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Nijdrop
Opwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
16:00
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. De Herbakker
Eeklo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 14 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Martinuskerk, Hempens
vrijdag 15 juli 2016
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 16 juli 2016
21:00
Eva Crutzen - Spiritus
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 22 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zondag 24 juli 2016
20:00
Ben Blom
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 15 augustus 2016
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
dinsdag 16 augustus 2016
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 28 augustus 2016
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Amy Schumer
Heineken Music Hall, Amsterdam
donderdag 01 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 02 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
zaterdag 03 september 2016
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Weijer, Boxmeer
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
zondag 04 september 2016
16:00
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Parktheater, Eindhoven
maandag 05 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
dinsdag 06 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 07 september 2016
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Bouwkunde, Deventer
donderdag 08 september 2016
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
MIDI Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 09 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wilfried de Jong & Bruut!
Het Klooster, Woerden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Theater 't Pand, Gorinchem
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 10 september 2016
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Oldenosborn - #Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 14 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
donderdag 15 september 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
vrijdag 16 september 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel