Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Achterom
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Meervaart
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
013
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
Scheltema Complex
Leiden
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
22:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Studium Generale
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Warande
Turnhout
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Podium Vlieland
Vlieland
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Prinsenhof
Best
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zaterdag 18 oktober 2014
20:15
Vrouw Holland
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Idea, Soest
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Hakken in het Zand
Stadskasteel Oudaen, Utrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 19 oktober 2014
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Meervaart, Amsterdam
Jimmy Carr - Gagging Order
RAI Theater, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Concordia, Haastrecht
Jim Breuer
013, Tilburg
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 oktober 2014
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
dinsdag 21 oktober 2014
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Veste, Delft
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 22 oktober 2014
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Posttheater, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jeroen van Merwijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - Carte Blanche
Scheltema Complex, Leiden
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight
Hofman, Utrecht
20:15
Stephen Merchant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Venray, Venray
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 23 oktober 2014
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Het Perron, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Intgeniep - Op en haar
Parktheater, Eindhoven
20:15
Cameretten
Studium Generale, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
De Partizanen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Idea, Soest
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist
De Warande, Turnhout
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Podium Vlieland, Vlieland
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 24 oktober 2014
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Flint, Amersfoort
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Posttheater, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
Daniël Arends - Carte Blanche
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
De Meerpaal, Dronten
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Theater de Mythe, Goes
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koningshof, Maassluis
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Geert Teis, Stadskanaal