Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
Podium Vlieland
Vlieland
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agora Theater Druten
Druten
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 13 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
donderdag 14 maart 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 15 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal