Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Mechelen
Mechelen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Klooster
Woerden
Energiehuis
Dordrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
De Velinx
Tongeren
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Willem
Enschede
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
BREStheater
Brielle
Toestanden op Podium
Bemmel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Wilminktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
donderdag 11 februari 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 12 februari 2016
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 13 februari 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
zondag 14 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein