Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kulturele Kommissie
Winsum
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Eendracht
Gemert
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
Singer Theater
Laren
20:30
Koningshof
Maassluis
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Spant!
Bussum
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Witte Theater
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Cardo
Groesbeek
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
donderdag 05 januari 2017
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
vrijdag 06 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Oldenosborn - #Life
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Nathalie Baartman - Voest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
De Nieuwe Kolk, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 07 januari 2017
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Even goede vrienden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kirsten van Teijn - Zalf
De Eendracht, Gemert
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Posthuis Theater, Heerenveen
Eva Crutzen - Spiritus
Agnietenhof, Tiel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Pand, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Singer Theater, Laren
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel - De Onzen
De Kattendans, Bergeijk
zondag 08 januari 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
15:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 09 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
19:30
Watskeburt?! - de musical
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 10 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater de Speeldoos, Baarn
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Witte Theater, IJmuiden
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Arnhem, Arnhem
woensdag 11 januari 2017
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
De Kleine Willem, Enschede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Maaspoort, Venlo
Minou Bosua - Minoux
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 12 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Flint, Amersfoort
20:30
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Cardo, Groesbeek
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Minou Bosua - Minoux
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
De Speeldoos, Vught
20:30
Henry van Loon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Lindenberg Theater, Nijmegen