Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
20:00
De Reggehof
Goor
De Skâns
Gorredijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Witte Theater
IJmuiden
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
Koningshof
Maassluis
20:15
Bon theater
Medemblik
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
14:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
zaterdag 26 november 2016
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Mini & Maxi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 27 november 2016
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
maandag 28 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 29 november 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 november 2016
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam