Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. De Bombardon
Heythuysen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Skâns
Gorredijk
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Theater de Beun
Heiloo
Capitole
Gent
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Spil
Roeselare
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
vrijdag 05 december 2014
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Da Bounce Comedy Nights | Internationale Top Comedians
Meervaart, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 december 2014
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Werftheater, Utrecht
20:00
Kasper van Kooten - Karakters
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cameretten
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Urbanus Zelf!
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - ATTACCA
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
C.C. De Bombardon, Heythuysen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lach het weg
De Skâns, Gorredijk
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Ali B beken(d)t
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Parktheater, Eindhoven
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Meervaart Studio Comedy Cafe | nieuw talent
Meervaart, Amsterdam
20:30
FuZion | Flamenco Amazigh
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2014
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 07 december 2014
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Beun, Heiloo
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Capitole, Gent
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 08 december 2014
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Figi Theater, Zeist
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kommil Foo - Het Bestand
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 09 december 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lach het weg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Karakters
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 10 december 2014
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Munttheater, Weert
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
RASA, Utrecht
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Idea, Soest
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
De Spil, Roeselare
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Jan Rot - Kampvuur
De Muze, Noordwijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Piepschuim - Recept
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon | Sluimer
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Theater De Omval, Diemen
20:30
Lach het weg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (open podium)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 11 december 2014
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Zaantheater, Zaandam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Klooster, Woerden
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Storm, Winterswijk