Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Tivoli
Utrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Tramwerkplaats
Winschoten
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
zaterdag 03 mei 2014
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Erik van Muiswinkel
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - V
van Beresteyn, Veendam
20:00
Hakken in het Zand
Stadskasteel Oudaen, Utrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Lenette van Dongen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Marc Marie Huijbregts
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Murth Mossel
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wim Helsen
Theater De Lievekamp, Oss
zondag 04 mei 2014
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 05 mei 2014
20:00
Huub Stapel - Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 06 mei 2014
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Wim Helsen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 07 mei 2014
20:30
Arnhem lacht
Posttheater, Arnhem
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lenette van Dongen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Martijn Koning
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Urbanus
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Wim Helsen
Parktheater, Eindhoven
donderdag 08 mei 2014
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Comedy Central presents: Maz Jobrani - 'My Lion I
013, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Veste, Delft
20:00
Emilio Guzman
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Katinka Polderman
Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Martijn Koning
De Meenthe, Steenwijk
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 09 mei 2014
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Dames voor na Vieren
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Bloeiende Maagden
Het Klooster, Woerden
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Veste, Delft
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Guido Weijers - V
Diligentia, Den Haag
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Werftheater, Utrecht
21:00
Jan Jaap van der Wal
Tivoli, Utrecht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jeroen Leenders
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Katinka Polderman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Lenette van Dongen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 10 mei 2014
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Chassé Theater, Breda
20:00
Dames voor na Vieren
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Bloeiende Maagden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Diederik van Vleuten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Eric Koller
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Erik van Muiswinkel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Werftheater, Utrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Katinka Polderman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lenette van Dongen
Flint, Amersfoort
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Maz Jobrani
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Murth Mossel
Theater de Schalm, Veldhoven
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Op recept
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
De Tramwerkplaats, Winschoten
20:00
Wim Helsen
De Maaspoort, Venlo
zondag 11 mei 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Micha Wertheim
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 12 mei 2014
20:15
Bill Bailey
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer / T
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 13 mei 2014
20:00
Achmea Culpa: Krimp
Iduna, Drachten
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Freek de Jonge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Martijn Koning
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Wim Helsen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 14 mei 2014
Bill Bailey
Meervaart, Amsterdam
20:30
Brokstukken - Heavy balls
Posttheater, Arnhem