Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
van Beresteyn
Veendam
Theater Zinin
Nijverdal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
O.C. Vondel
Meulebeke
20:00
Agnietenhof
Tiel
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Klooster
Woerden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
BREStheater
Brielle
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De Klameare
Workum
Theater Zinin
Nijverdal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Klooster
Woerden
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Den Bolder
Waspik
Drommedaris
Enkhuizen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater Ludens
Voorburg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Schakel
Gilze
20:00
Hofman
Utrecht
donderdag 19 november 2015
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
vrijdag 20 november 2015
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 21 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 22 november 2015
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
maandag 23 november 2015
20:00
Bob Maclaren (NZ), Roel C. Verburg (NL), Joe Eagan (CAN) and Sandrine
Hofman, Utrecht