Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
30CC/Schouwburg
Leuven
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo
Den heuvel
Alphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Taverne
Bergen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Nuenen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Myllesweerd
Mill
De Muze
Noordwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Hofnar
Aalten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kattendans
Bergeijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Smeltkroes
Maarheeze
Bon theater
Medemblik
Het Diekhuus
Middelharnis
Veluvine
Nunspeet
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
woensdag 25 november 2015
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
30CC/Schouwburg, Leuven
Mark van de Veerdonk - TOF
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jon van Eerd - Harrie Babba
Zaantheater, Zaandam
donderdag 26 november 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Den heuvel, Alphen
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Speeldoos, Baarn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tim Fransen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - TOF
Het Klooster, Nuenen
Kommil Foo - Schoft
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 27 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 28 november 2015
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard