Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Koningshof
Maassluis
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
BREStheater
Brielle
De Weijer
Boxmeer
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Dorpshuis Renesse
Renesse
Hof in Salland
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Kees
Huissen
Theater Aan de Slinger
Houten
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
De Reehorst
Ede
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Reimerswaal
Rilland
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 13 november 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 14 november 2015
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 15 november 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 18 november 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
donderdag 19 november 2015
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek