Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Den heuvel
Alphen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Orpheus
Apeldoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Posttheater
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cultura
Ede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Dialoog
Ermelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Kei
Reusel
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 08 december 2016
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Daglicht
Den heuvel, Alphen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Molenberg, Delfzijl
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 09 december 2016
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
zaterdag 10 december 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen