Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Martiniplaza
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Parnassos
Utrecht
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
O.C. Vondel
Meulebeke
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
woensdag 18 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 19 november 2015
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 20 november 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 21 november 2015
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer