Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
20:00
Martiniplaza
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Reimerswaal
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
O.C. Vondel
Meulebeke
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Klooster
Woerden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 18 november 2015
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
donderdag 19 november 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 20 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
zaterdag 21 november 2015
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer