Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Dakota
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Herbakker
Eeklo
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
donderdag 22 februari 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
vrijdag 23 februari 2018
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 24 februari 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle