Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater De Kolk
Assen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
SplotsZ
Roelofarendsveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Pook
Oostknollendam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Veur Theater
Leidschendam
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cultura
Ede
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
vrijdag 16 februari 2018
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 17 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
zondag 18 februari 2018
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
dinsdag 20 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 21 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 22 februari 2018
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk