Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Figi Theater
Zeist
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
20:30
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Agnietenhof
Tiel
20:30
Vorstin
Hilversum
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Idea
Soest
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
vrijdag 16 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
zaterdag 17 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 18 februari 2018
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
dinsdag 20 februari 2018
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 21 februari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
donderdag 22 februari 2018
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout