Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Velinx
Tongeren
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Diligentia
Den Haag
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
CineCity
Vlissingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Trefpunt
Warmond
zaterdag 10 februari 2018
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 11 februari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 14 februari 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 15 februari 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
vrijdag 16 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond