Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
De Cammeleur
Dongen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Hasselt
Hasselt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Molen
Beuningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Stroud
Putten
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schuur
Zevenbergen
Diligentia
Den Haag
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
donderdag 31 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 01 april 2016
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Posttheater, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
zaterdag 02 april 2016
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 03 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 05 april 2016
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven