Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
De Weverij
Zierikzee
Drommedaris
Enkhuizen
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Hof in Salland
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Kielzog
Hoogezand
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
zaterdag 25 februari 2017
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
zondag 26 februari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
maandag 27 februari 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
dinsdag 28 februari 2017
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
woensdag 01 maart 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 02 maart 2017
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
Matroesjka - Brainwash
Drommedaris, Enkhuizen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Flint, Amersfoort
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Hof in Salland, Raalte
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jochen Otten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 03 maart 2017
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Dialoog, Ermelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Spant!, Bussum
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen