Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Reggehof
Goor
20:30
De Schakel
Gilze
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zaterdag 06 april 2019
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 07 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
maandag 08 april 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 10 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Flint, Amersfoort
donderdag 11 april 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad