Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Hofman
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
zaterdag 06 april 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 07 april 2019
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
maandag 08 april 2019
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 10 april 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 11 april 2019
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten