Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Bogaard
Sint-Truiden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
DNK
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Diligentia
Den Haag
Kulturhus
Denekamp
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
NTGent
Gent
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
dinsdag 25 januari 2022
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 26 januari 2022
20:15
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Chassé Theater, Breda
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Podium Hoge Woerd, De Meern
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Max van den Burg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino - Opgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Kom, Nieuwegein
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
De Bogaard, Sint-Truiden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Agnietenhof, Tiel
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Werftheater, Utrecht
Jan Beuving - Restante
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Maaspoort, Venlo
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Wesopa Weesp, Weesp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 27 januari 2022
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Restante
DNK, Assen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Hoe dan?!
Kulturhus, Denekamp
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henk Rijckaert - Influencer
NTGent, Gent
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino - Opgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arie Koomen - BOE!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Domijnen, Sittard
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Anuar - Eerlijk
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Zoutmus - Jungleprinter
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Storm, Winterswijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 28 januari 2022
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cabarestafette 21-22
Meervaart, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
C.C. Den Herd, Bladel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Spant!, Bussum
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Martiniplaza, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Crins - Mesthoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop