Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Vestzaktheater
Son
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
14:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Werft
Geel
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
14:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 11 november 2016
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
De Muze, Noordwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 12 november 2016
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 13 november 2016
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 14 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 november 2016
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 16 november 2016
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp