Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Podium Reimerswaal
Rilland
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Martiniplaza
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
13:30
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
O.C. Vondel
Meulebeke
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
BREStheater
Brielle
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
woensdag 18 november 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
donderdag 19 november 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 20 november 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 november 2015
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo