Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Martiniplaza
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Parnassos
Utrecht
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
O.C. Vondel
Meulebeke
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Oosterpoort
Groningen
Den Bolder
Waspik
Dorpstheater Wormer
Wormer
Drommedaris
Enkhuizen
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Martiniplaza
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Carrousel
Ommen
woensdag 18 november 2015
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 19 november 2015
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 20 november 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 21 november 2015
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen