Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Speeldoos
Vught
Figi Theater
Zeist
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Prinsenhof
Best
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Kaleidoscoop
Mortsel
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Prinsenhof
Best
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
14:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 30 april 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
zondag 01 mei 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 02 mei 2016
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 mei 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
woensdag 04 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 05 mei 2016
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 06 mei 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
zaterdag 07 mei 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 08 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 11 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam