Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
GC 't Heilaar
Beerse
30CC/Schouwburg
Leuven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Café Nassau
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Parktheater
Eindhoven
Capitole
Gent
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Martinuskerk
Hempens
20:00
013
Tilburg
Martiniplaza
Groningen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Nijdrop
Opwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Rex
Mol
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
zondag 19 juni 2016
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 21 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 22 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 23 juni 2016
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
GC 't Heilaar, Beerse
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
vrijdag 24 juni 2016
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zoetegem, Zottegem
zaterdag 25 juni 2016
20:30
Maartje & Kine
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 26 juni 2016
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Arjan Kleton / Dario di Mango / Donald Olie / Hans Dekker / Nick Donde
Café Nassau, Breda
maandag 27 juni 2016
The Adam Carolla Show
Melkweg, Amsterdam
woensdag 29 juni 2016
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
donderdag 30 juni 2016
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent
zaterdag 02 juli 2016
20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2016
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 10 juli 2016
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 juli 2016
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
donderdag 14 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Martinuskerk, Hempens
20:00
Comedy Central Presents: Reggie Watts
013, Tilburg
vrijdag 15 juli 2016
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 16 juli 2016
21:00
Eva Crutzen - Spiritus
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 22 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zondag 24 juli 2016
20:00
Ben Blom
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 15 augustus 2016
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
dinsdag 16 augustus 2016
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 28 augustus 2016
20:00
Amy Schumer
Heineken Music Hall, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 01 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 02 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 03 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Weijer, Boxmeer
zondag 04 september 2016
De Partizanen - De Partizanen
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
maandag 05 september 2016
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Muze, Noordwijk
dinsdag 06 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 07 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 08 september 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
MIDI Tilburg, Tilburg
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 09 september 2016
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - De Onzen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zaterdag 10 september 2016
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Oldenosborn - #Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 14 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle